Jak zarabiać na ankietach ?

Znalezienie legalnej firmy ankietowej i rozpoczęcie zarabiania może wydawać się trudnym zadaniem. Należy jednak pamiętać o kilku rzeczach. Nie chcą Państwo płacić firmie ankietowej za dostęp do ankiet, dlatego należy unikać oszustw. Ponadto należy znaleźć firmę, która oferuje bonusy powitalne lub natychmiastową gotówkę. W tym artykule wyjaśnimy, jak znaleźć firmę ankietową, która oferuje obie te możliwości!

Zdobywanie punktów bonusowych
Jeżeli posiadają Państwo iPhone’a lub urządzenie z systemem Android, mogą Państwo również pobrać CashKarma, aby zarabiać dodatkową gotówkę po wypełnieniu ankiety. Aplikacja ta została stworzona przez tę samą firmę, która przynosi Państwu nagrody z gier mobilnych. Jest jeszcze nowa, ale już teraz można otrzymać pierwszą wypłatę w wysokości do 5 dolarów, kwalifikując się do bezpłatnego okresu próbnego i zbierając punkty. Jednak czekanie na pieniądze z ankiet może być frustrujące. Wtedy można skorzystać z programu poleceń, aby zarobić więcej.

W zależności od lokalizacji można zarobić od jednego do 350 Swagbucks z MyPoints. Punkty te tracą jednak ważność po 12 miesiącach. Po osiągnięciu minimalnego progu wypłaty, mogą Państwo wybrać wypłatę zarobków za pośrednictwem PayPal lub kart podarunkowych. Dodatkową zaletą jest to, że punkty można zdobywać również robiąc zakupy u określonych sprzedawców. Po osiągnięciu określonej kwoty, można wymienić punkty na prawdziwe pieniądze.

Unikać oszustw
Zbieranie opinii klientów bez ingerencji złodziei i oszustów może być trudne. Jednak kilka wskazówek może pomóc w ochronie Państwa prywatności i tożsamości. Podczas wypełniania ankiet należy uważać na strony internetowe, które proszą o podanie prywatnych informacji. Na przykład, nie należy podawać adresu ani danych karty kredytowej na żadnej stronie internetowej, która o to prosi. Proszę również uważać na strony internetowe z ankietami, które żądają zapłaty za wysyłkę lub przetwarzanie danych, lub wymagają wielokrotnego wypełniania ankiety.

Zawsze sprawdzać adres e-mail nadawcy. Maile z ankietami powinny pochodzić z domen firmowych, dlatego należy unikać wysyłania ankiet z darmowych serwisów pocztowych. Ponadto nie należy otwierać żadnych załączników ani klikać na linki w podejrzanych e-mailach z ankietami. Wreszcie, legalne strony z ankietami nie proszą o podanie poufnych informacji, takich jak numer ubezpieczenia społecznego czy dane konta bankowego. Może Pan skorzystać z aplikacji blokujących połączenia, aby odgrodzić się od niechcianych telefonów i SMS-ów. W ten sposób będą Państwo mogli skupić się na wypełnianiu legalnych ankiet.

Unikanie płacenia firmom ankietowym za dostęp do ich ankiet
Chociaż kuszące jest kliknięcie na link w e-mailu z obietnicą wzięcia udziału w ankiecie, zawsze warto upewnić się, że się na nią zgadzamy. W przeciwnym razie mogą Państwo nieświadomie pobrać na swój komputer złośliwe oprogramowanie. Podane przez Państwa informacje mogą zostać wykorzystane do kradzieży Państwa tożsamości i prywatnych danych. Najlepszym sposobem na uniknięcie płacenia firmom ankietowym za dostęp do ich ankiet jest jak najszybsza rezygnacja.

Jeżeli nie może Pan znaleźć ankiety w Internecie za darmo, może Pan zawsze spróbować skorzystać z miejskich list rozliczeniowych. Przydatne mogą być również listy mailingowe odpowiednich agencji rządowych. Mogą Państwo również poprosić o listy wydział zdrowia publicznego, Armię Zbawienia, odpowiednie agencje United Way lub firmy zajmujące się książkami telefonicznymi. Przed skorzystaniem z listy należy uzyskać zgodę dyrektora agencji i poprosić o próbną ankietę. Powinni Państwo również zaprosić dyrektora do wprowadzenia zmian w razie potrzeby.

Które strony z ankietami oferują natychmiastową gotówkę lub bonus powitalny
Jeżeli chodzi o znalezienie najlepszych ankiet, mogą być Państwo zdezorientowani, które strony wypłacają gotówkę lub dają bonus powitalny. Najlepszym sposobem, aby się o tym przekonać, jest wypełnienie jak największej liczby ankiet. Te zadania online nie uczynią Państwa bogatymi, ale pomogą zarobić dodatkową gotówkę. I w przeciwieństwie do płatnych ankiet, te można wykonać w mniej niż 10 minut. Jeżeli chcą Państwo zarobić jak najwięcej, mogą Państwo dołączyć do wielu serwisów ankietowych.

Zanim dołączą Państwo do jakiegokolwiek serwisu ankietowego, proszę przeczytać jego regulamin. Wiele płatnych stron z ankietami ma limit punktów, które mogą Państwo zdobyć i nakłada ograniczenia demograficzne. Proszę sprawdzić warunki wybranych przez Państwa ankiet, aby dowiedzieć się, czy oferują one natychmiastową gotówkę lub bonus powitalny. Inbox Dollars, SurveyJunkie i KashKick mają różne zasady dotyczące wypłat.

Image by Andreas Breitling from Pixabay

Dodaj komentarz

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare